Materiał szkoleniowy – Poznaj Excel-a

Czy może być coś lepszego niż platforma e-learningowa? Okazuje się, że tak! Kursy na DVD. Kursy tego rodzaju posiadają jeszcze jedną zaletę. Włączamy, kiedy pragniemy, zatrzymujemy – robiąc notatki i włączamy ponownie. Nie wspomnę o tym, że możemy je wielokrotnie oglądać i przemyśleć. Następną istotną rzeczą jest opakowanie i sama płytka DVD. Wkładamy do odtwarzacza, wyciągamy i chowamy na półkę, a w razie potrzeby wyciągamy i oglądamy ponownie – szybko i zgrabnie. Jest jeszcze jedna przewaga kursów DVD. Kiedy zrywa nam połączenie z internetem, co się zdarza zbyt w wielu wypadkach w tej sytuacji platforma e-learningowa nie spełnia prywatnej funkcji, a płytka DVD tak.

Przedstawiamy Państwu wszechstronną gamę kursów na DVD dla zielonych jak również wyrafinowanych z uwzględnieniem głównie aplikacji typu Power Point, Word, Excel , a dodatkowo Access w różnorakich dostępnych wersjach. Pomimo, że istnieje przekonanie o łatwości obsługi wspomnianych aplikacji, okazuje się, że spora większość z nas ma z tym problem. Nieliczni tylko całkowicie wykorzystują całe sposobów niektórych skryptów. Czas, więc na poszerzenie prywatnej wiedzy w tym momencie dzięki tym kursom. Są one bardzo specjalistycznie zrobione, niedrogie i zawierają kwintesencję edukacji jak na przykład Kurs Access 2010. Kursy przeznaczone są głównie dla osób, które pracują w biurach, agencjach i firmach stosując te programy, na co dzień.

Do zaoferowania w współzależności od Państwa preferencji mamy: Kurs Power Point 2007, Kurs PowerPoint 2010 oraz dodatkowo Kurs Word 2007 i Kurs Word 2010. W przypadku Excel-a są, aż trzy propozycje z mojej strony w zależności od stopnia wtajemniczenia: Kurs Excel,  Kurs Excel 2007 , a oprócz tego Kurs Excel 2010.  Pozostają jeszcze dwa kursy mianowicie Kurs Access 2007 i Kurs Access 2010.

Dlaczego aż tyle Kursów proponujemy? W zależności od wersji oprogramowania, jakie Państwo posiadacie, każdy proponowany kurs na DVD przedstawia tą w tej chwili osobną wersję z uwzględnieniem opcji dla zaczynających jak również wyrachowanych użytkowników.

Jedno jest bezsporne. Specjalistycznie przygotowany materiał szkoleniowy przez eksperta w dziedzinie oprogramowania, użycia aplikacji do pracy w życiu zwyczajnym w zobowiązaniach firmowych jak również domowych to najlepsza rzecz, jaka może Państwa spotkać. Prawie każdy pragnie posiadać tą wiedzę, miej ją i Ty.